Nedjelja, 04 Siječanj 2015 01:00

Stariji limači ŠNK Slavonije osvojili 3. Novogodišnji turnir u Velikoj

VELIKA - U Sportskoj dvorani Osnovne škole Ivan Goran Kovačić u Velikoj jučer je održan 3. Novogodišnji malonogometni turnir za kategoriju starijih limača odosno za igrače rođene 2004. godine i mlađe. Nastupilo je 16 ekipa a prvo mjesto osvojila je ŠNK Slavonija (Požega) koja je u finalu bila bolja od NK Kaptola rezultatom 1:0. Jedini pogodak postigao je napadač Bruno Raguž. Treće mjesto osvojio je NK Grafičar Vodovod koji je rezultatom 4:1 svladao NK Lipik 1925. Najbolji igrač i strijelac je Bruno Raguž iz ŠNK Slavonije a njegov suigrač Tin Ujević je izabran za najboljeg vratara turnira. Danas je posljednji dan turnira koji organizira Nogometni klub Papuk Velika a natječu se ekipe mlađih limača u kategoriji U8. Požeška Slavonija je na turniru imala tri ekipe starijih limača koje su vodili treneri Mario Raguž i Dino Žiška.

Pročitano 2238 puta Poslijednja izmjena dana Nedjelja, 04 Siječanj 2015 10:16