Četvrtak, 12 Ožujak 2020 01:00

Požega u 2. kolu Županijskog nogometnog kupa poražena od Kuzmice na njenom terenu

KUZMICA - Nogometaši Požege jučer su u Kuzmici u noćnoj utakmici pod svjetlima reflektora tamošnjeg Igrališta Park poraženi od domaće Kuzmice u susretu 2. kola Županijskog nogometnog kupa rezultatom 2:0 (1:0). Utakmica je odigrana pred pedesetak gledatelja, a domaći su poveli pogotkom Luke Šporčića u 28. minuti, a konačnih 2:0 postavio je Tomislav Banožić u 53. minuti.

Kuzmica je u zapisniku imala samo 13 igrača, a na klupi su bili veterani, braća Miroslav i Ivo Papak koji su ušli u nastavku susreta. S druge strane Požega je imala 17 igrača na raspolaganju ali se nije uspjela plasirati u 3. kolo kupa.

Odigrano je pet utakmica 2. kola kupa, a preostao je još susret između Sloge i Kutjeva koji će se igrati u utorak, 14. 04. 2020. s početkom u 17,00 sati u Trenkovu.

U 3. kolo kupa plasirali su se Hajduk (Pakrac), Dinamo (Vidovci Dervišaga), Dobrovac, BSK Buk i Kuzmica, a u ovoj fazi natjecanja uključuju se i prošlogodišnji finalisti Slavonija (Požega) i Slavija (Pleternica).

Utakmice četvrtfinala igrat će se u srijedu, 22. 04. s početkom u 17,00 sati. Polufinale je na rasporedu u srijedu, 06. 05., a finale će se igrati u srijedu, 03. 06. Mjesto odigravanja finala još nije određeno. Naslov pobjednika kupa brani požeška Slavonija.

Pročitano 1663 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 13 Ožujak 2020 08:30