Nedjelja, 19 Travanj 2015 02:00

Pobjeda Dinama, remi Lipe, porazi Požege i Croatie

POŽEGA - Nogometaši Dinama na svom Igralištu ostvarili su važnu pobjedu u borbi za naslov prvaka.

Vidovčani su bili bolji od Sloge (Trenkovo) rezultatom 2:1. Dva pogotka za domaćina postigao je Franjo Kolomaz dok je za goste strijelac bio Davor Kaurić.

Lipa je na svom Igralištu u Staroj Lipi povela protiv Papuka pogotkom Tomislava Bičanića u prvom poluvremenu. U nastavku utakmice Antun Kopjarević donio je izjednačenje i bod Veličanima.

Požega je poražena na gostovanju u Kutjevu rezultatom 1:0 dok je Croatia na svom Igralištu Grabovac u Mihaljevicma poražena od Slavena (Gradac) rezultatom 1:2.

U ostalim susretima BSK Buk je na svom terenu dobio Kaptol sa 2:0 dok je Tim osvježenje (Kuzmica) u Pavlovcima uvjerljivo svladalo domaću Mladost sa čak 0:4.

Šest kola prije kraja u vodstvu je jesenski prvak Slaven sa 32 boda.

Dinamo na drugom mjestu ima bod, a BSK Buk i Tim osvježenje na trećem i četvrtom mjestu imaju tri boda manje od lidera.

Peti je Kaptol sa 27 bodova, a šesta Sloga ima 25 bodova.

Papuk na sedmom i Kutjevo na osmom mjestu sa 20 bodova predvode klubove iz donjeg dijela ljestvice.

Mladost je deveta sa 18, a Požega deseta sa 17 bodova.

Croatia je jedanaesta sa 14 bodova dok posljednja Lipa na dvanaestom mjestu ima 7 bodova.

U sljedećem, 17. kolu dvije utakmice se igraju u subotu, 25. travnja. Sastaju se Požega - Mladost (17,00) i Tim osvježenje - Croatia (19,00).

Ostala četiri susreta igraju se u nedjelju, 26. travnja s početkom u 17,00 sati. Sastaju se Dinamo - Lipa, Kaptol - Kutjevo, Slaven - Papuk i Sloga - BSK Buk.