Ponedjeljak, 20 Travanj 2015 02:00

Remi NK Parasan protiv Lipika

GOLOBRDCI - Nogometaši NK Parasan odigrali su jučer neodlučeno protiv NK Lipik 1925 na svom Igralištu u sklopu 13. kola 3. Županijske nogometne lige.

Gosti koji su vodeći na ljestvici poveli su već u 4. minuti preko Borisa Utješinovića ali su domaći nogometaši na početku drugog dijela, u 47. minuti uspjeli izjednačiti lijepim pogotkom Stjepana Turine i osvojiti zasluženi bod.

U ostalim susretima 13. kola Ovčare su na svom terenu uvjerljivo poražene od Dinama rezultatom 1:5, Poljana je dobila Graničar sa 1:0, a Prekopakra i Eminovci su odigrali 0:0. Slobodna je bila Jovača.

Parasan je četvrti na ljestvici sa 17 bodova.

Lipik 1925 je prvi sa 28 bodova, drugi je Dinamo (Badljevina) sa 23, a treća Poljana sa 22 boda.

Na petom i šestom mjestu su Graničar (Bučje) i Slavonija (Prekopakra) sa 16 bodova dok Eminovci na sedmom mjestu imamu 15 bodova.

Ovačre su osme sa 7 bodova dok je posljednja, deveta i dalje Jovača (Marino selo) sa 4 boda.

U sljedećem, 14. kolu Parasan je slobodan, a za dva tjedna, u nedjelju, 03. svibnja klub iz Golobrdaca, u 15. kolu gostuje u Poljani kod NK Poljane.

Pročitano 1697 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 20 Travanj 2015 12:39