Nedjelja, 30 Kolovoz 2015 02:00

Poraz Slavonije u Varaždinu

VARAŽDIN - Nogometaši Slavonije poraženi su na gostovanju u Varaždinu u sklopu 2. kola 3. Hrvatske nogometne lige Istok.

U utakmici bez puno prilika bolje su se snašli Varaždinci koji su iskoristili sve svoje prigode i dobili susret rezultatom 2:0.

Na početku susreta Varaždin je imao terensku inicijativu ali je Slavonija dobro parirala te domaći nisu imali opasnijih pokušaja.

U 21. minuti domaći igrač Luka Ivanović pao je u šesnaestercu te je sudac Molvarac pokazao na bijelu točku.

Kazneni udarac sigurno je realizirao upravo Ivanović i pogodio za 1:0.

Nakon toga je isti igrač asistirao za drugi pogodak kada je u 32. minuti dobro dodao za Sinišu Čeku koji je loptu zakucao pod gredu.

U drugom dijelu nije bilo puno uzbuđenja.

Požežani su ozbiljnije zaprijetili jedino u 80. minuti preko Gorana Jurića kada je vratar Varaždina Jurica Valentić zaustavio njegov udarac.

U sljedećem, 3. kolu Slavonija u subotu, 05. rujna na svom Stadionu dočekuje NK Višnjevac.

VARAŽDIN - SLAVONIJA 2:0 (2:0)

Varaždin, Stadion Varteksa, gledatelja: 150, sudac: Ivan Molvarac, pomoćnici : Ivan Iveljić i Mario Đođ

STRIJELCI : 1:0 Ivanović  (21 - 11m), 2:0 Čeko (32)

VARAŽDIN : Valentić, Kučko, Holi, Režić, Šestić, Hlišć, Ivanović, Posavec, Sambolec, Kuhta, Čeko (igrali još: Gorski, Vukek, Modrić), Trener: Rade Herceg

SLAVONIJA: Vasić, Ja, Neruda, Tomić, Jo. Neruda, Jurić, Darmopil, Včelik, Žiška, Ivanović, Jakešević, Kalić (igrali još: Franjić, Plešić), Trener; Marijan Bakula

Pročitano 1716 puta Poslijednja izmjena dana Nedjelja, 30 Kolovoz 2015 08:58