Ponedjeljak, 24 Travanj 2017 02:00

Poraz Vallisica na gostovanju kod ŽOK Osijek II u posljednjem kolu 1.B Nacionalne odbojkaške lige - Istok

OSIJEK - Igračice Ženskog odbojkaškog kluba Vallis Aurea poražene su na gostovanju kod ŽOK Osijek II rezultatom 3:1 (25:18, 25:13, 22:25, 27:25) u setovima. Nakon loše igre u prva dva seta Vallisice su osvojile treći set i bile blizu osvajanja četvrtog seta koji je na kraju pripao Osječankama.

Požeške odbojkašice su sezonu završile na odličnom, četvrtom mjestu što je rezultat veći od planiranog. U 14 odigranih susreta Požežanke su ostvarile 7 pobjeda i 7 poraza, osvojivši 18 bodova uz set razliku 24:28 i poen razliku 1101:1145. Prvak lige je Đakovo sa 39 bodova, drugi su Vinkovci sa 34 dok je treći Osijek II sa 29 bodova.

Prije odlaska na odmor ekipa trenerice Ane Đurčević Paukner još mora odigrati Međunarodni odbojkaški turnir u Slavonskom Brodu koji je na programu u subotu, 13. svibnja.