Ponedjeljak, 13 Studeni 2017 01:00

Vallisice poražene nakon pet setova na gostovanju kod ŽOK Osijek II u 4. kolu 1.B Nacionalne odbojkaške lige - Istok

OSIJEK - Odbojkašice Ženskog odbojkaškig kluba Vallis Aurea poražene su jučer na gostovanju kod ŽOK Osijek II rezultatom 3:2 (25:23,25:23,19:25,14:25,15:6) u setovima u susretu 4. kola 1.B Nacionalne odbojkaške lige - Istok.

Vallisice su u 1. setu imale vodstvo od 19:23 ali su ipak izgubile set rezultatom 25:23. Tijekom cijelog drugog seta također su bile u vodstvu ali su izgubile i taj set istim rezultatom. Nakon toga su sljedeća dva seta požeške odbojkašice uvjerljivo dobile da bi u odlučujućem, petom setu ponovno stale i izgubile s uvjerljivih 15:6.  ŽOK Vallis Aurea je i dalje treći na ljestvici sa 7 osvojenih bodova.

Narednog vikenda (18. 11.) je stanka u prvenstvu. U 5. kolu su Požežanke slobodne (25. 11.) dok će u 6. kolu pred svojim navijačima ugostiti OK Belišće (02. 12.) koje je prvo na ljestvici sa maksimalnih 12 bodova.

Pročitano 1570 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 13 Studeni 2017 13:57