Ispiši ovu stranicu
Četvrtak, 15 Ožujak 2018 01:00

Odbojkaši Sokola u derbiju 11. kola 2. NOL - Istok poraženi u petom setu od MOK Željezničar (Osijek)

POŽEGA - Odbojkaši požeškog Sokola poraženi su na svom parketu u derbiju 11. kola 2. Nacionalne odbojkaške lige - Istok od MOK Željezničar (Osijek) rezultatom 2:3 (25:21, 25:20, 23:25, 21:25, 16:18) u setovima.

Požeški odbojkaši imali su vodstvo od 2:0 u setovima i 19:14  i 20:16 u trećem setu ali nisu uspjeli doći do pobjede već su samo osvojili bod iako su imali i meč lopti na 16:15 u petom setu.

Osječani su tako sada preuzeli vodstvo na ljestvici sa 26 bodova dok Sokoli imaju bod manje na drugom mjestu. Požežani su prvu utakmicu u povijesti kluba prije 11 godina odigrali upravo protiv Željezničara i još uvijek nisu upisali pobjedu protiv tog kluba iako je sada nedostajalo samo malo sportske sreće da Sokoli osvoje dva boda i ostanu na vrhu ljestvice 2. NOL - Istok.

U sljedećem, 12. kolu Požežani gostuju u Nuštru kod Zrinskog (subota, 17. 03. 2018. u 20,00 sati) koji je treći na ljestvici sa 23 boda. Posljednju utakmicu sezone pred svojim navijačima odigrat će u nedjelju, 08. travnja (18,30 sati) kada će u sklopu 13. kola ugostiti MOK Marsoniu (Slavonski Brod). U posljednjem, 14. kolu kolu OK Sokol gostuje u Vukovaru kod MOK Vukovar (21. ili 22. travnja).

Pročitano 1370 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 15 Ožujak 2018 12:47