Nedjelja, 30 Studeni 2014 01:00

Domaći poraz ŽOK Vallis Aurea od ŽOK Velike Gorice

POŽEGA - Odbojkašice ŽOK Vallis Aurea poražene su večeras u Grabriku pred dvjestotinjak ljubitelja odbojke u utakmici 7. kola 1. B. Hrvatske odbojkaške lige - Sjever. Igračice ŽOK Velika Gorica bile su bolje i slavile rezultatom 1:3 (25:17, 15:25, 23:25, 14:25)u setovima. Iako su igračice koje vodi mlada trenerica Ana Đurčević Paukner dobro otvorile utakmicu i osvojile prvi set nastavak utakmice potpuno je pripao gošćama. U drugom setu su lako izjednačile na 1:1, a u trećem setu koji su igračice OK Velika Gorica tijesno dobile sa 23:25 utakmica se prelomila na njihovu stranu. U četvrtom setu Vallisice više nisu pružile pravi otpor. Ovu utakmicu pratio je i Zdeslav Barač predsjednik Hrvatskog odbojkaškog saveza koji je bio gost uprave požeškog kluba. U sljedećem kolu koje će se igrati 06. ili 07. prosinca požeške odbojkašice gostuju u Zagrebu kod drugoplasirane ekipe OK Fortis Volta.