Srijeda, 28 Ožujak 2018 02:00

ŽOK Vallis Aurea poražen od ŽOK Osijek II u 11. kolu 1. B Nacionalne odbojkaške lige - Istok

POŽEGA - Igračice Ženskog odbojkaškog kluba Vallis Aurea poražene su na svom parketu od ŽOK Osijek II rezultatom 0:3 (28:30,15:25,15:25) u setovima u utakmici 11. kola 1. B Nacionalne odbojkaške lige - Istok. Vallisice su samo u prvom setu pružile jači otpor dok su druga dva seta Osječanke lako osvojile.

Dva kola prije kraja požeške odbojkašice su na petom mjestu (od 7 ekipa) sa 13 bodova. Osječanke su ovom pobjedom osvojile naslov prvaka jer imaju 8 bodova prednosti i utakmicu manje od drugoplasiranog Belišća

U 12. kolu Požežanke su bile slobodne, a u 13. kolu gostuju u Belišću (14. 04. 2018.). U posljednjem kolu dočekuju OK Posavinu Brod koja je četvrta na ljestvici sa 13 bodova  (21. 04. 2018.).

Pročitano 1706 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 28 Ožujak 2018 09:38