Subota, 06 Prosinac 2014 01:00

Pobjeda ŽOK Vallis Aurea 2 u Osijeku

OSIJEK - Druga ekipa ŽOK Vallis Aurea gostovala je danas u 8. kolu 3. Međužupanijske odbojkaške lige (Slavonska liga - skupina A) u Osijeku gdje im je domaćin bila druga ekipa OK Agrotehnika. Požežanke su bile bolje i zasluženo slavile rezultatom 1:3 (13:25, 9:25, 26:24, 17:25) u setovima. Domaće igračice kaznile su u trećem setu malo opuštanje mladih Vallisica ali je već u četvrtom setu ekipa trenerice Ane Đurčević Paukner lako došla do pobjede. U sljedećem, 9. kolu u subotu, 13. prosinca s početkom u 15,00 sati ŽOK Vallis Aurea 2 u Grabriku igra protiv ŽOK Vitez 11 (Antunovac). Prvu ekipu ŽOK Vallis Aurea sutra u 8. kolu 1. B. Hrvatske odbojkaške lige Sjever očekuje teško gostovanje u Zagrebu kod drugoplasirane ekipe lige OK Fortis Volta.

Pročitano 1542 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 09 Prosinac 2014 13:29