Ponedjeljak, 17 Veljača 2020 01:00

Odbojkašice ŽOK Vallis Aurea poražene od ŽOK Osijek II, odbojkaši Sokola izgubili od OK Zrinski (Nuštar)

POŽEGA - Protekog vikedna počela su natjecanja drugog dijela sezone u odbojkaškim ligama.

Odbojkaši Sokola poraženi su u subotu, 15. veljače na svom terenu od OK Zrinski (Nuštar) rezultatom 0:3 (23:25,19:25,23:25) u setovima u susretu 8. kola 2. Hrvatske odbojkaške lige - Istok.

Sokoli su trenutno na posljednjem, 8. mjestu sa 2 boda (1 pobjeda, 7 poraza, 3:23 set razlika). U 9. kolu Požežani gostuju kod MOK Vukovar (22. 02.), a u 10. kolu u Požegu stiže OK Donji Miholjac (07. ili 08. 03.).

Igračice ŽOK Vallis Aurea su u subotu, 15. veljače u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc poražene rezultatom 0:3 (19:25,15:25,18:25) u setovima od ŽOK Osijek II u susretu 9. kola 1. B Hrvatske odbojkaške lige - Istok.

Požežanke su trenutno na posljednjem, 8. mjestu sa 5 bodova (2 pobjede, 6 poraza, 8:20 set razlika). U 10. kolu Vallisice gostuju kod ŽOK Ferivi Višnjevac (subota, 22. 02. u 13,15), a u 11. kolu u Požegu dolazi OK Posavina Brod (Slavonski Brod) (07. ili 08. 03.).

U subotu je druga ekipa ŽOK Vallis Aurea poražena od ŽOK Osijek 4 rezultatom 0:3 (17:25,12:25,17:25) u setovima u utakmici 3. kola doigravanja za poredak od 13.-18. mjesta Slavonske odbojkaške lige (3. HOL).

Pročitano 1673 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 17 Veljača 2020 14:05