Utorak, 10 Ožujak 2020 01:00

ŽOK Vallis Aurea poražen u petom setu od OK Posavina Brod (Slavonski Brod) u 11. kolu 1. B Hrvatske odbojkaške lige - Istok

POŽEGA - Igračice Ženskog odbojkaškog kluba Vallis Aurea poražene su u subotu, 07. ožujka, na svom parketu od OK Posavina Brod (Slavonski Brod) u 11. kolu 1. B Hrvatske odbojkaške lige - Istok. Vallisice su se dva puta vraćale u susret nakon što su gubile 0:1 i 1:2 ali su na kraju izgubile u petom setu i osvojile 1 bod. Konačan rezultat bio je 2:3 (22:25,25:17,21:25,33:31,12:15) u setovima za gošće iz Slavonskog Broda.

Požežanke su pretposljednje, sedme na ljestvici sa 6 bodova (2 pobjede, 9 poraza). U 12. kolu Vallisice gostuju u Slavonskom Brodu kod OK Kolonije (21. 03. 2020.).

Druga ekipa ŽOK Vallis Aurea u nedjelju, 08. ožujka poražena je na gostovanju u Osijeku kod OK Linga II rezultatom 3:1 (25:18,25:12,22:25,25:8) u setovima u susretu 5. kola doigravanja za poredak od 13.- 18. mjesta Slavonske odbojkaške lige.

U 6. kolu mlade Vallisice koje su posljednje na ljestvici dočekuju OK Posavina Brod II (Slavonski Brod). Utakmice će se igrati u subotu, 14. 03. 2020. s početkom u 11,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

Odbojkaši Sokola trebali su u nedjelju, 08. ožujka u Požegi odigrati utakmicu 10. kola 2. Hrvatske odbojkaške lige - Istok protiv OK Donji Miholjac ali je utakmica odgođena.

Pročitano 1298 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 10 Ožujak 2020 14:37