Nedjelja, 01 Veljača 2015 01:00

Pobjeda ŽOK Vallis Aurea protiv OK Napredak (Odžak)

BRESTOVAC - Odbojkašice ŽOK Vallis Aurea odigrale su danas pripremnu utakmicu protiv OK Napredak iz Odžaka (Bosna i Hercegovina). Susret je zbog zauzetosti Grabrika odigran u Sportskoj dvorani Osnovne škole Dragutina Lermana u Brestovcu.

Vallisice su bile bolje i pobijedile rezultatom 3:1 u setovima. Nakon toga odigran je još jedan set koji su Požežanke odigrale sa nešto slabijom postavom u kojoj su većinom bile igračice njihove druge ekipe koja se natječe u Slavonskoj ligi a koja je ovo kolo bila slobodna.

I taj set su Požežanke dobile te su tako s ukupnim rezultatom 4:1 svladale gošće iz Odžaka koje su se predstavile kao solidna ekipa.

Igračicama ŽOK Vallis Aurea za dva tjedna kreće drugi dio prvenstva u 1. B. Hrvatskoj odbojkaškoj ligi Sjever. U Grabriku će u nedjelju, 15. veljače gostovati OK Kolonija (Slavonski Brod).

Vallisice će sigurno spremne dočekati nastavak prvenstva jer u zimskoj stanci skoro da i nisu prestale trenirati a klub je doveo i nekoliko pojačanja.

Zbog toga se očekuje sigurna pobjeda protiv Kolonije koju su Požežanke svladale i u 1. kolu u Slavonskom Brodu.