Srijeda, 02 Prosinac 2015 00:00

Sportski vikend, 05. i 06. prosinac - SD Tomislav Pirc

POŽEGA - U subotu, 05. prosinca u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc odigrat će se tri odbojkaške i dvije malonogometne utakmice. 

U 13,00 sati sastaju se Odbojkaški klub Požega i OK Strizivojna u zaostaloj utakmici 4. kola Slavonske odbojkaške lige (grupa A). 

U 15,00 sati protiv OK Strizivojna utakmicu 8. kola Slavonske odbojkaške lige (grupa A) igrat će druga ekipa Ženskog odbojkaškog kluba Vallis Aurea.

Tako će odbojkašice Strizivojne u subotu u Požegi odigrati dvije utakmice u istom danu i to jednu za drugom. 

Od 17,30 do 19,10 sati na rasporedu su dvije utakmice 2. kola 2. Županijske malonogometne lige. Sastaju se Bonita - Javni prijevoz Legac (17,20) i Brestovac - Internacional (18,10).

U 20,00 sati prva ekipa Ženskog odbojkaškog kluba Vallis Aurea igra protiv OK Fortis Volta (Zagreb) utakmicu 9. kola 1.B Nacionalne odbojkaške lige Sjever. Zagrepčanke su prve na ljestvici i imaju svih 7 pobjeda u ovoj sezoni. 

 

U nedjelju, 06. prosinca od 8,00 do 12,10 igrat će se sve utakmice 8. kola Malonogometne lige veterana Požega.

Sastaju se Euromodul Rijeka - Kelvin (8,00), Rampa Spin Vallis - Alabama (8,50), Standard - Bećari (9,40), Prvi hrvatski redarstvenik - Hvidra (10,30) i Vallis Aurea - Pilana Blatančić (11,20).

Nakon veterana od 12,10 do 17,10 sati odigrat će se šest utakmica 2. kola 1. i 2. Županijske malonogometne lige. Sastaju se Pleternica - Vladorena (12,10), Coloremajl - Jeronim (13,00), Grabarje - Alabama (13,50), Birtijca - Skenderovci (14,40), Zarilac - Plamen (15,30) i Požega - Elektro dom (16,20).

U 18,00 sati košarkaši Požege dočekuju KK Đakovo u utakmici 9. kola A2 Hrvatske košarkaške lige Istok. 

U 20,00 sati košarkašice Plamen Požege igraju protiv ŽKK Mursa (Osijek) derbi utakmicu 8. kola A2 Hrvatske ženske košarkaške lige (skupina A). 

 

U nedjelju, u maloj dvorani SD Tomislav Pirc s početkom u 10,00 sati druga seniorska ekipa Stolnoteniskog kluba Požega nastupa na 3. turniru 3. međužupanijske lige regije Slavonija Zapad gdje će u meču s Obrtničkom školom 2 (Slavonski Brod) i Godinjakom odlučivati o jesenskom prvaku ove lige.

Pročitano 1403 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 03 Veljača 2016 11:28