Ponedjeljak, 04 Travanj 2016 02:00

Požeški vozač Igor Zubić drugi na Prvenstvu Hrvatske u motociklizmu za oldtimere

GROBNIK - Dva požeška vozača nastupila su proteklog vikenda na Otvorenom prvenstvu Hrvatske u motociklizmu za oldtimere koje je održano na stazi  "Grobnik" kraj Rijeke. Riječ je o Igoru Zubiću i Krešimiru Paveliću.

Igor Zubić, vozač Moto kluba Požega Promet osvojio je odlično drugo mjesto. Prošle sezone završio je na četvrtom mjestu, a do treće pozicije nedostajalo mu je svega 4 boda. Zubić se motociklizmom počeo baviti 1992. godine. Vozi Suzuki GSX-R 1100.

Do kraja sezone vozit će se još sedam utrka, od kojih posljednje dvije u Požegi na stazi Glavica 27. i 28. kolovoza.

Ovu klasu utrka vozi i Krešimir Pavelić, veteran požeškog motociklizma koji je najveće uspjehe postizao tijekom osamdesetih godina. Ove subote je zbog kvara na motoru morao odustati i nije završio utrku.