Ponedjeljak, 16 Travanj 2018 02:00

Matej Jaroš osvojio 3. mjesto u MX Open klasi na Otvorenom prvenstvu Hrvatske u motocrossu na požeškim Villarama

POŽEGA - Na stazi Villare jučer se natjecalo oko 80 vozača iz cijele Hrvatske na Otvorenom prvenstvu Hrvatske u motocrossu što ga 18 godina za redom uspješno organizira Moto klub Požega Promet pod pokroviteljstvom Grada Požege.

Od domaćih vozača u najjačoj klasi MX Open nastupila su trojica. Matej Jaroš prvu vožnju završio je već nakon četvrtog kruga, dok je u drugoj vožnji zauzeo solidno treće mjesto u klasi. Mihael Pandžić zauzeo je u prvoj vožnji peto, a u drugoj četvrto mjesto dok je Leo Pandžić u obje vožnje bio sedmi u klasi MX Open.

Ono po čemu će MK Požega Promet pamtiti ovu utrku jest podatak da je za njih po prvi puta nastupio stranac, mladi Grk Giorgos Koukaliotis u klasi MX50 i zauzeo drugo mjesto. Natjecanje je otvorio požeški gradonačelnik Darko Puljašić, pred više stotina gledatelja, poželjevši svim vozačima uspješnu i sigurnu utrku.

(Tekst i foto : Kronika Požeško - slavonska)

Pročitano 1500 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 16 Travanj 2018 11:10