Utorak, 15 Svibanj 2018 00:00

Program 17. Olimpijskog festivala Dječjih vrtića Požeško - slavonske županije

POŽEGA - Hrvatski olimpijski odbor i Požeški športski savez pod pokroviteljstvom Grada Požege organiziraju 17. Olimpijski festival Dječjih vrtića Požeško - slavonske županije koji će se održati na Sportsko – rekreacijskom centru u Požegi u četvrtak 17. svibnja 2018. od 9,00 do 13,00 sati.

Na 17. Olimpijskom festivalu dječjih vrtića sudjelovat će 9 vrtića iz Požeško-slavonske županije sa 10 natjecateljskih ekipa. To su DV Radost Požega, DV Kockica Lipik, DV Maslačak Pleternica, DV Požega (Cvjetna livada Požega i Rudinska), DV Velika, DV Svetog Leopolda Mandića Požega, DV Šareni svijet Požega, DV Tratinčica Pleternica i DV Jakšić. Ove godine ne sudjeluje samo DV Kutjevo. 

 

PROGRAM

9,00 OKUPLJANJE DJEČIJIH VRTIĆA ( ŠRC POŽEGA )

9,15 SVEČANI MIMOHOD

9,25 CEREMONIJA OTVARANJA 10,00 SATI POČETAK NATJECANJA

12,15 CEREMONIJA DODJELE NAGRADA I DIPLOMA

12,30 CEREMONIJA ZATVARANJA

 

SATNICA NATJECANJA:

NOGOMET:

Mali nogomet - Dječaci (ukupno 10 utakmica):

Pretkolo :

1. Cvjetna livada II – Rudinska (pobjednik 1)

2. Šareni svijet – Velika (pobjednik 2)

3. Tratinčica – Kockica (pobjednik 3.)

 

Prvo kolo (1/4 finale)

4. Pobjednik I – Maslačak (A)

5. Jakšić - Radost (B)

6. Pobjednik 2. - Pobjednik 3. (C)

7. Sveti Leopold Mandić – Cvjetna livada (D)

 

Drugo kolo (1/2 polufinale)

8. A – C

9. B – D

 

Finale

10. Pobjednik AC - Pobjednik BD

 

Mali nogomet -Djevojčice (ukupno 8 utakmica):

Pretkolo :

1. Maslačak – Jakšić (pobjednik 1)

 

Prvo kolo (1/4 finale)

2. Cvjetna livada – Rudinska (A)

3. Pobjednik 1 – Kockica (B)

4. Velika – Sveti Leopold Mandić (C)

5. Tratinčica – Radost (D)

 

Drugo kolo (1/2 polufinale)

6. A – C

7. B – D

 

Finale 

8. Pobjednik AC - Pobjednik BD 

 

ATLETIKA:

10,15 TRČANJE 50 DJEČACI POLUFINALNE UTRKE

10,30 TRČANJE 50 DJEVOJČICE POLUFINALNE UTRKE

10,40 ŠTAFETA 4X25 METARA DJEČACI

10,50 ŠTAFETA 4X25 METARA DJEVOJČICE

11,00 FINALNA UTRKA 50 METARA DJEČACI

11,10 FINALNA UTRKA 50 METARA DJEVOJČICE

10,15 SKOK U DALJ S MJESTA DJEČACI

10,45 SKOK U DALJ S MJESTA DJEVOJČICE

10,15 BACANJE LOPTICE U DALJ DJEČACI

10,45 BACANJE LOPTICE U DALJ DJEVOJČICE

Pročitano 649 puta