Četvrtak, 21 Veljača 2019 00:00

Sportski vikend, 23. i 24. 02. 2019. - Sportska dvorana Tomislav Pirc

POŽEGA - U subotu, 23. 02. 2019. u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc će se od 10,00 do 14,00 sati održati mlađe kadetsko prvenstvo u odbojci u organizaciji Ženskog odbojkaškog kluba Vallis Aurea.

U 16,00 sati druga ekipa Rukometnog kluba Požega protiv RK Zrinski (Bošnjaci) igra susret 15. kola 3. Hrvatske rukometne lige - Istok. 

U 18,00 sati prva ekipa Rukometnog kluba Požega protiv RK Slavija (Staro Petrovo selo) igra utakmicu 11. kola 2. Hrvatske rukometne lige - Istok.

U 20,00 sati igrači Košarkaškog kluba Požega protiv KK Vrijednosnice Osijek Ispekt - ing. igraju susret 11. kola 2. Hrvatske košarkaške lige - Istok. 

 

U nedjelju, 24. 02. 2019. od 9,00 do 19,30 sati održat će se 5. Malonogometni turnir "Slavonija kup 2019" u organizaciji Nogometnog kluba Slavonija i pod generalnim pokroviteljstvom Grada Požege. Na turniru će nastupiti 12 ekipa kategorije početnici (igrači rođeni 2008. godine i mlađi).

U 20,00 sati igrači Malonogometnog kluba Autodijelovi Tokić protiv MNK Našice igraju utakmicu 10. kola 2. Hrvatske malonogometne lige - Istok. To je i prvo kolo drugog dijela sezone nakon dva i pol mjeseca prvenstvene stanke. 

 

 

RASPORED UTAKMICA  5. MALONOGOMETNOG TURNIRA „SLAVONIJA KUP 2019“

09:00 NK SLAVONIJA-NK MARSONIA

09:20 NK BELIŠĆE-NK DINAMO VIDOVCI

09:40 NK POŽEGA-AKADEMIJA KRPAN BABIĆ II

10:00 NK SLAVONIJA-NK BELIŠĆE II

10:20 NK BELIŠĆE-NK JEDINSTVO DONJI MIHOLJAC

10:40 NK MARSONIA-AKADEMIJA KRPAN BABIĆ I

11:00 NK LOKOMOTIVA 09-NK POŽEGA

11:20 NK LOKOMOTIVA 08-NK DINAMO VIDOVCI

11:40 NK LOKOMOTIVA 09-HNK CIBALIA

12:00 OTVORENJE TURNIRA

12:20 NK SLAVONIJA-AKADEMIJA KRPAN BABIĆ I

12:40 NK JEDINSTVO DONJI MIHOLJAC-NK DINAMO VIDOVCI

13:00 HNK CIBALIA-AKADEMIJA KRPAN BABIĆ II

13:20 NK MARSONIA-NK BELIŠĆE II

13:40 NK BELIŠĆE-NK LOKOMOTIVA 08

14:00 NK LOKOMOTIVA 09-AKADEMIJA KRPAN BABIĆ II

14:20 NK BELIŠĆE II-AKADEMIJA KRPAN BABIĆ I

14:40 NK LOKOMOTIVA 08-NK JEDINSTVO DONJI MIHOLJAC

15:00 NK POŽEGA-HNK CIBALIA

15:30 ČETVRTFINALE C1-B2 (D)

16:00 ČETVRTFINALE C2-A2 (E)

16:30 ČETVRTFINALE A1-DRUGA NAJBOLJE TREĆEPLASIRANA EKIPA (F)

17:00 ČETVRTFINALE B1-NAJBOLJE TREĆEPLASIRANA EKIPA (G)

17:30 POLUFINALE D-F

18:00 POLUFINALE E-G

18:30 ZA 3.MJESTO

19:00 FINALE

19:30 DODJELA NAGRADA I PRIZNANJA

Pročitano 671 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 25 Veljača 2019 10:11