Utorak, 30 Travanj 2019 02:00

Mlade stolnotenisačice Požege ostvarile dobre rezultate na Uskrsnom turniru u Lipiku

LIPIK - U subotu, 27. 04. 2019. u Lipiku je održan Kadetski Uskršnji stolnoteniski turnir. Za Stolnoteniski klub "Požega" nastupilo je sedam stolnotenisačica u tri uzrasne kategorije.

U kategoriji najmlađih kadetkinja Marta Šipek osvojila je prvo mjesto, a Iva Njavro treće mjesto. U kategoriji mlađih kadetkinja Nika Berdi i Lana Ujević bile su treće.

U kategoriji klinceza je bio najveći broj sudionika. Nika Bunjevac i Dora Berdi osvojile su odlično peto mjesto, a u drugoj skupini klinceza Nera Vujasinović zauzela je treće mjesto.

Mlade nade STK Požega na natjecanju je vodila njihova trenerica Ljiljana Miletić.

Pročitano 1842 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 30 Travanj 2019 09:50