Srijeda, 11 Prosinac 2019 01:00

Nika Bunjevac druga klinceza, a Nera Vujasinović treća najmlađa kadetkinja na 3. otvorenom regijskom turniru Zapadne Slavonije

POŽEGA - U nedjelju, 08. 12. 2019. Stolnoteniski klub "Požega" je u maloj dvorani SD Tomislav Pirc bio domaćin 3. otvorenog regijskog turnira Zapadne Slavonije za klinceze, najmlađe kadetkinje i kadete.

Za STK " Požega" nastupali su u kategoriji klinceza Nika Bunjevac i Eva Josipović, najmlađe kadetkinje Nera Vujasinović, Marija Šipek, Matija Josipović,  Eva Josipović i Nika Francuz te najmlađi kadet Hrvoje Sesar.

Nika Bunjevac u glavnoj skupini osvojila je drugo mjesto, a u drugoj skupini Eva Josipović prvo mjesto. Kod najmlađih kadetkinja Nera Vujasinović je treća, a Marija Šipek peta. U drugoj skupini Matija Josipović zauzela je drugo mjesto, a Nika Francuz treće mjesto.

Kod najmlađih kadeta Hrvoje Sesar u drugog skupini je osvojio treće mjesto. Osim ekipe STK“Požega“ nastupile su ekipe STK “Graničar“ (Slavonski Brod), STK “Strmac“ (Nova Gradiška) i STK Bjelovar.

Natjecanje su organizirali Nikolina Raguž, Ljiljana Miletić i Marko Šipek,sudile su Marta Šipek i Sara Vujasinović.

Pročitano 1817 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 11 Prosinac 2019 09:05