Ponedjeljak, 29 Lipanj 2020 02:00

Zapaženi rezultati Moto kluba Sokol (Požega) na Otvorenom prvenstvu Hrvatske – old timer klasa

NOVA RAČA - Na drugoj ovogodišnjoj utrci za otvoreno prvenstvo Hrvatske u motociklizmu - old timer klasa, koja je vožena u Novoj Rači, vozači Moto kluba Sokol, Požege osvojili su značajne rezultate.

U klasi 3 Mario Peklić je osvojio 1. mjesto te ponovio rezultat sa prve ovogodišnje utrke koja je vožena prošli vikend u Križevcima, Miroslav Peklić u klasi – prikolice je osvojio 2. mjesto. Isti vozač je u klasi 9 osvojio 5. mjesto. Krešimir Pavelić je ovu utrku pauzirao. Važan i zapažen rezultat je i 3. mjesto u natjecanju timova koje je ostvario Auto centar Radić Racing team.

“Nadamo se povoljnoj epidemiološkoj situaciji i sljedeću utrku očekujemo u Požegi,” rekao je Krešimir Pavelić iz Moto kluba Sokol.

Pročitano 964 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 29 Lipanj 2020 10:14