Utorak, 03 Veljača 2015 01:00

Hrvoje Dujmović treći na Regionalnom stolnoteniskom prvenstvu

SLAVONSKI BROD - U nedjelju, 01. veljače u organizaciji STK Graničar održane su Regionalne kvalifikacije za Prvenstvo Hrvatske u seniorskoj konkurenciji. Jedini predstavnik STK Požega bio je Hrvoje Dujmović koji je bio i prvi nositelj kvalifikacijskog turnira.

Dujmović je prošao skupinu bez poraza i došao do polufinala gdje je izgubio 0:3 (10:12, 9:11, 11:13) od Tomislava Bibera koji je i osvojio turnir. Hrvoje Dujmović tako je osvojio 3. mjesto čime je osigurao plasman na državno seniorsko prvenstvo koje će se održati od 27. 02., 28. 02. i 01. 03. u Zagrebu u organizaciji GSTK Zagreb.

U nedjelju, 08. veljače prva ekipa STK Požega nastavlja svoje prvenstvo 2. Hrvatske stolnoteniske lige na teškim gostovanjima u Virovitici i Čazmi.

Druga ekipa Požege za koju nastupaju kadeti nastupit će narednog vikenda u Slavonskom Brodu na turnirskom natjecanju 3. Hrvatske stolnoteniske lige Slavonija Zapad.

Ženska ekipa STK Požega koja se natječe u 1. Hrvatskoj stolnoteniskoj ligi u subotu, 07. veljače gostuje u Osijeku kod STK Vodovod.