Ponedjeljak, 12 Listopad 2015 02:00

Poraz rukometaša Požege u Našicama

NAŠICE - Rukometaši Požege poraženi su jučer na gostovanju u Našicama od ekipe Nexe 2 rezultatom 36:35 u 3. kolu 2. Hrvatske rukometne lige Sjever.

U prvom dijelu utakmice ekipe su se izmjenjivale u vodstvu da bi domaći rukometaši u 28. minuti došli do najveće prednosti od četiri pogotka razlike (16:12). Na odmor se ipak otišlo sa samo dva razlike i rezultatom 17:15.

Požežani su u vodstvo došli u 38. minuti kod rezultata 22:23, a posljednje vodstvo su imali u 50. minuti (29:30). U 55. minuti rezultat je bio 33:33.

Uz slabu igru u obrani tako je RK Požega poražena i drugi put u ovom prvenstvu.

Nakon tri odigrana kola požeški rukometaši imaju jedan bod osvojen u prošlom kolu protiv Vidovca na domaćem parketu.

U 4. kolu Požega dočekuje RK Garešnicu. Utakmica se igra u subotu, 17. listopada s početkom u 18,00 sati (SD Tomislav Pirc).

RK Požega 2 je u 2. kolu 3. Hrvatske rukometne lige Istok izgubila na gostovanju u Valpovu od RK Valpovke rezultatom 31:17.

U 3. kolu (17. listopada) druga ekipa Požege je slobodna, a u 4. kolu dočekuju RK Davor (24. listopada)

Pročitano 2030 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 19 Listopad 2015 12:12