Ponedjeljak, 07 Prosinac 2015 01:00

Pobjeda rukometaša Požege u Slavonskom Brodu

SLAVONSKI BROD - Rukometaši Požege ostvarili su pobjedu na gostovanju kod RK Brod u 10. kolu 2. Hrvatske rukometne lige Sjever.

Požežani su  u Sportskoj dvorani Brod slavili rezultatom 20:28.

U 20. minuti domaći rukometaši su imali vodstvo od 10:5 ali su tada Požežani proigrali i otišli na poluvrijeme sa tri pogotka razlike (11:14).

Rukometaši Požege utakmicu su završili sa 8 pogodaka razlike iako su tijekom drugog dijela imali u jednom trenutku i 10 razlike.

Trener Dario Anić ponovo je imao samo 10 igrača u zapisniku kao i na gostovanju u Ludbregu prije dva tjedna.

Najbolji poijedinci kod Požege bili su vratar Goran Bubalo i Ivan Tomičić.

Ovo je četvrta uzastopna pobjeda požeških rukometaša koji su potpuno proigrali i krenuli prema gornjem dijelu ljestvice.

Nakon što su u prvih šest kola imali samo. jedan bod Požežani su sada već na sedmom mjestu sa 9 bodova.

U 11. kolu koje je i posljednje kolo prvog dijela prvenstva ekipa trenera Anića je domaćin RK Čakovcu koji je na ljestvici dva mjesta ispred Požežana i ima 12 bodova.

Utakmica se igra u subotu, 12. studenog s početkom u 20,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

Pročitano 2139 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 08 Prosinac 2015 13:13