Ponedjeljak, 19 Veljača 2018 01:00

Rukometaši Požege svladali Orahovicu u 10. kolu 2. Hrvatske rukometne lige - Istok

ORAHOVICA - Rukometaši Požege svladali su u gostima Orahovicu rezultatom 30:35 u sklopu 10. kola 2. Hrvatske rukometne lige - Istok. Na poluvremenu je razlika bila 7 pogodaka ali su domaći do kraja uspjeli ublažiti poraz. Kod Požežana najefiaksniji je bio Karlo Grgurić koji je postigao 11 pogodaka.

Požega je trenutno na 3. mjestu sa 14 bodova. Derbi 10. kola između vodećih ekipa Borova i Nexe ll završio je podjelom bodova rezultatom 27:27. Borovo trenutno ima 19, a Nexe II 17 bodova.

U sljedećem, 11. kolu igrači trenera Hrvoja Jurkovića dočekuju posljednje plasiranu ekipu RK Lipa (Pakrac). Utakmica se igra u subotu, 24. 02. 2018. s početkom u 18,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

RK Orahovica - RK Požega 30:35 (11:18)

RK Orahovica: Steiner, Tosino 2, Blažević 2, Turalija 8, Žiška, L.Hajmiler 4, Vulić 5, Hodak 1, Marko Hajmiler 3, Knežević, Kolarić 3(1), Rotim 2, Matej Hajmiler. Trener: Zoran Ugljanac.

RK Požega: Ćosić, Banović, Grbeš 5, Jurković 3, I.Antunović 3, Gotal, Tomas 1, Kiš 3, Obradović 3, Grgurić 11(3), Raguž 5, Mršić, Markanjević, Rajič, Tukonić, Jakić 1. Trener: Hrvoje Jurković.

Sedmerci: RK Orahovica 1/3 (Kolarić 1/1, Hodak 0/1, Marko Hajmiler 0/1), RK Požega 3/4 (Grgurić 3/4)

Isključenja: RK Orahovica 8 minuta (Marko Hajmiler 2+2, Tosino 2, Kolarić 2), RK Požega 6 minuta (I.Antunović 2, Obradović 2, Tukonić 2)

Suci: Toni Pavlić i Dean Plazanić Nadzornik: Ivica Šiško (Novska) Gledatelja: 50

Pročitano 1615 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 19 Veljača 2018 14:59