Ponedjeljak, 26 Veljača 2018 01:00

Rukometaši Požege uvjerljivo pobijedili RK Lipu (Pakrac) u 11. kolu 2. Hrvatske rukometne lige - Istok

POŽEGA - Rukometaši Požege svladali su RK Lipu (Pakrac)  rezultatom 38:23 u 11. kolu 2. Hrvatske rukometne lige - Istok. Pobjeda domaćih rukometaša bila je očekivana jer su gosti posljednji na ljestvici. Požega je i dalje treća na ljestvici i ima 16 osvojenih bodova.

U sljedečem kolu Požežani gostuju u Slavonskom Brodu kod RK Brod, a za dva tjedna u 13. kolu dočekuju RK Županju. Utakmica se igra u subotu, 10. ožujka 2018. u 18,00 sati u SD Tomislav Pirc.

RK Požega - RK Lipa 38:23 (20:10)

Požega - SD Tomislav Pirc, gledatelja 250. Suci: Hrvoje Čambala (Križ) i Marin Šimić (Sesvete) Nadzornik: Milorad Golner (Ivanić Grad)

RK Požega: Ćosić (7 obrana), Banović 2, Grbeš 1, Jurković 5, Raguž 3, I.Antunović 3(1), Mjertan 4, Tomas 3(1), Kiš 4(1), Obradović 1, Grgurić 8(2), Mršić, M. Antunović 2, Rajić (12 obrana), Tukonić 2(1), Jakić (1 obrana). Trener: Hrvoje Jurković.

RK Lipa: Papušek (6 obrana), Sadilek, Macura 3, A.Krucki 1, Vuković 3, Gamberger 1, Bartoluzzi 3, Pupak, Švasta 4, Šimić 3, Savi (4 obrane), Hlapović 2, Z.Krucki 2, Major 1, Kešćec (6 obrana). Trener: Vladimir Pipal.

Sedmerci: RK Požega 6/7 (Grgurić 2/3, Kiš 1/1, I.Antunović 1/1, Tomas 1/1, Tukonić 1/1), RK Lipa 0/0

Isključenja: RK Požega 6 minuta (Raguž 4, I.Antunović 2), RK Lipa 10 minuta (A.Krucki 4, Sadilek 2, Bartoluzzi 2, Šimić 2)

Pročitano 1657 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 26 Veljača 2018 11:05