Ispiši ovu stranicu
Srijeda, 28 Ožujak 2018 02:00

Rukometaši Požege uvjerljivo pobijedili Slaviju u 15. kolu 2. Hrvatske rukometne lige - Istok

POŽEGA - Rukometaši Požege su pred dvjestotinjak gledatelja u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc ostvarili uvjerljivu i očekivanu pobjedu protiv Slavije (Staro Petrovo selo) u 15. kolu 2. Hrvatske rukometne lige - Istok. Igrači trenera Hrvoja Jurkovića slavili su sa čak 17 pogodaka razlike (40:23). Već na poluvremenu je pobjednik bio odlučen jer je Požega imala vodstvo od 11 pogodaka (25:14).

Požega je i dalje na trećem mjestu sa 23 boda, a u sljedećem, 16. kolu Požega gostuje u Slatini (07. 04.) kod istoimenog domaćina koji je četvrti na ljestvici sa 22 boda.

Nakon toga u posljednja dva kola u Požegu dolaze dvije vodeće ekipe. U 17. kolu Požega će igrati protiv drugoplasiranog Nexe II (Našice) koje ima 27 bodova (14. 04.), a s kojim je Požega jesenas mijenjala domaćinstvo. U posljednjem, 18. kolu u SD Tomislav Pirc će gostovati trenutno vodeća ekipa lige Borovo koje ima 28 bodova, a u ovom kolu je neočekivano na svom parketu ostalo bez jednog boda protiv Županje (33:33).

Tako bi rukometaši Požege na svom parketu u posljednjim kolima mogli odlučiti tko će biti prvak 2. Hrvatske rukometne lige - Istok u sezoni 2017./2018.

RK Požega - RK Slavija 40:23 (25:14)

Požega, SD Tomislav Pirc, gledatelja 200. Sutkinje : Lea Kovačević i Katja Pleše (Osijek). Nadzornik : Miljenko Komerički (Kutina).

RK Požega: Ćosić (8 obrana), Banović 4(1), Grbeš 3, Jurković 4, Raguž 5, Markanjević 4(1), Tomas, Kiš 2, Obradović 3, Grgurić 7(2), Gelenčir 4, Mršić 3, Rajić (9 obrana), Tukonić 1, Kosanović (2 obrane). Trener: Hrvoje Jurković.

RK Slavija: Cindrić (6 obrana), Bićanić 2, Kramarić 1, Tomić 4, Mandić 8, Radošić 1(1), D.Milošević 6, Ž.Milošević, Bošnjaković 1, Barnaš (5 obrana), Šamal. Trener: Goran Križan.

Sedmerci: RK Požega 4/4 (Grgurić 2/2, Markanjević 1/1, Banović 1/1), RK Slavija 1/3 (Radošić 1/1, Mandić 0/2)

Isključenja: RK Požega 8 minuta (Grbeš 2, Obradović 2, Mršić 2, Markanjević 2), RK Slavija 4 minute (Kramarić 2+2)

(Izvor : Rukometni klub Požega)

Pročitano 2005 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 28 Ožujak 2018 14:26