Subota, 06 Prosinac 2014 01:00

Rukometaši Požege odigrali neriješeno u Slatini

SLATINA - Igrači RK Požega gostovali su večeras  u sklopu 10. kola 2. Hrvatske rukometne lige - Sjever u Slatini kod istoimenog domaćina. Požežani su na poluvremenu imali vodstvo od tri pogotka prednosti (12:15) ali je utakmica na kraju ipak završila neriješeno 29:29. Ponovo su požeški rukometaši imali problema na ulasku u drugo poluvrijeme pa su tako i igrači Slatine uspjeli nadoknaditi rezultatski minus te su i poveli 22:20. Šest minuta prije kraja rezultat je bio 26:26 te je uz još tri pogotka na svakoj strani utakmica završila podjelom bodova. U posljednjem kolu prvog dijela prvenstva ekipa trenera Daria Anića u subotu, 13. prosinca  s početkom u 20,00 sati na svom parketu u Grabriku dočekuje RK Borovo.

Pročitano 2056 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 09 Prosinac 2014 13:27