Ponedjeljak, 10 Prosinac 2018 01:00

Rukometaši Požege II uvjerljivo svladali RK Davor u 12. kolu 3. Hrvatske rukometne lige - Istok

POŽEGA - Igrači druge ekipe Rukometnog kluba Požega u subotu, 08. 12. 2018. su u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc uvjerljivo svladali RK Davor u 12. kolu 3. Hrvatske rukometne lige - Istok.

Iako nisu najbolje otvorili susret mladi Požežani su do poluvremena imali veliku prednost od 8 pogodaka razlike (18:10), a u drugom dijelu su igrači trenera Filipa Bešlića to samo održavali i sigurno osvojili nove bodove. Posebno su se istakli Marko Gelenčir i Vilim Gotal sa 9 te Šimun Banović sa 8 postignutih pogodaka. Kod gostiju prvo ime je bio Alen Balunović sa 13 golova.

Požega se trećom uzastopnom pobjedom probila sa 6 na 4 mjesto i trenutno ima 16 bodova (8 pobjeda, 4 poraza). U 13. kolu koje je i posljednje prvog dijela sezone požeški rukometaši gostuju u Vinkovcima kod Spačve II koja je jedanaesta na ljestvici sa 8 bodova.

Požega 2 - RK Davor 34:27 (18:10)

Požega, Sportska dvorana Tomislav Pirc, gledatelja 50. Suci: Dino Modrić (Čepin) i Ivan Marinović (Osijek) Nadzornik: Goran Stojanović (Osijek)

RK Požega: Banović 8, Grbeš 1, Mjertan 2, Vlahov 1, Pavlović, Glasnović, Bajt 1, Jakić, Conjar, Gelenčir 9, Gotal 9, Uremović, Markanjević 3, Mikala. Trener: Filip Bešlić.

RK Davor: Silvio Štivin, Stjepan Štivin 2, Furić 2, M.Simić 2, Denis Štivin 1, J.Gelemanović, I.Gelemanović 3, M.Balunović 2, K.Simić, Dakić 2, A.Gelemanović 13. Trener: Miroslav Gelemanović.

Sedmerci: RK Požega 2 2/5 (Gelenčir 1/2, Banović 1/2, Glasnović 0/1), RK Davor 1/2 (D.Štivin 1/2)

Isključenja: RK Požega 2 6 minuta (Banović 4, Grbeš 2), RK Davor 2 minute (Stjepan Štivin 2)

(Izvor : Facebook stranica RK Požega)

Pročitano 1992 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 10 Prosinac 2018 09:16