Ispiši ovu stranicu
Ponedjeljak, 01 Travanj 2019 02:00

Rukometaši Požege pobijedili Županju u 16. kolu 2. Hrvatske rukometne lige - Istok

POŽEGA - Rukometaši Požege pred svojim navijačima su pobijedili Županju u 16. kolu 2. Hrvatske rukometne lige - Istok i tako produženjem maksimalnog pobjedničkog niza na najbolji način proslavili naslov prvaka koji su osigurali već u prošlom kolu gostujućom pobjedom nad Novom Gradiškom. Na poluvremenu je ekipa trenera Daga Kovačevića imala vodstvo od 5 pogodaka razlike koje je održavala do kraja susreta.

U pretposljednjem, 17. kolu Požega gostuje kod Valpovke u Valpovu (06. 04.), a u posljednjem, 18. kolu u Požegu gostuje Feniks (Osijek) (subota, 13. 04. 04.).

Druga ekipa Požege poražena je u 20. kolu u Požegi od Osijeka II rezultatom 24:29 iako su igrači trenera Filipa Bešlića na poluvremenu imali minimalno vodstvo od 13:12. Požega II je sada na 4. mjestu jer su Petrijevci gostujućom pobjedom u Ivankovu nad Cestoradom došli na 3. mjesto. U 21. kolu Požega 2 gostuje u Tenji, a u 22. kolu u Požegi gostuju upravo Petrijevci.

16. kolo 2. HRL Istok :

RK Požega - RK Županja 31:27 (17:12)

Požega, SD Tomislav Pirc. Gledatelja 300. Suci: Igor Emanović i Zoran Mikić (Štivica). Nadzornik: Goran Stojanović (Osijek).

RK Požega: Ćosić (7 obrana), Banović 4, Grbeš 1, Raguž 3(1), Vlašić 2, Polanec 1, Tomas 4, Gotal, Jurković 8, Gelenčir 1(1), Markanjević 1, Franjić (2 obrane), I.Antunović 4, M.Antunović 1, Glasnović 1(1), Rajič (5 obrana). Trener: Dag Kovačević.

RK Županja: Dobrinkić-Parić (7 obrana), Branšteter 4, Macner 3, Milišić 3, Doknjaš 6, Lovrić 8(1), Zovak 1, Vuković 1, Ostružnjak 1, Nađ (1 obrana). Trener: Mihovil Ostružnjak.

Sedmerci: RK Požega 3/3 (Raguž 1/1, Glasnović 1/1, Gelenčir 1/1), RK Županja 1/3 (Lovrić 1/2, Milišić 0/1)

Isključenja: RK Požega bez isključenja, RK Županja bez isključenja

20. kolo 3. HRL Istok :

RK Požega 2 - RK Osijek 2 24:29 (13:12)

Požega, SD Tomislav Pirc. Gledatelja 100. Sutkinje: Andreja Bošnjak (Koprivnica) i Tea Svalina (Osijek). Nadzornik: Davorin Bašić (Slavonski Brod).

RK Požega 2: Vlahov, Grbeš 1, Vlašić 3, Glasnović, Pavlović, Banović 2, Mjertan 4, Gelenčir 8(1), Uremović (1 obrana), Gotal 1, Markanjević 2, Conjar, Mikala, Tukonić 2, Jakić (12), Čuljak 1. Trener: Filip Bešlić.

RK Osijek 2: Goluža 6, Kuže 5, Cickai 2, Edl 4, Bošnjak 1(5 obrana), Vuković 3, Cesar 7(2), Kovač, Ištvanić 1, Jakobović, Horvat (10 obrana). Trener: Siniša Vohlmut.

Sedmerci: RK Požega 2 1/2 (Gelenčir 1/1, Banović 0/1), RK Osijek 2 2/2 (Cesar 2/2)

Isključenja: RK Požega 2 12 minuta (Gotal 2+2, Markanjević 2+2, Banović, Gelenčir), RK Osijek 2 14 minuta (Cesar 2+2+2, Cickai 2+2, Vuković, Jakobović)

Pročitano 1487 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 04 Travanj 2019 09:04