Nedjelja, 22 Ožujak 2015 01:00

Poraz RK Požega u Virovitici

VIROVITICA - Rukometaši Požege tijesno su pobijeđeni na gostovanju u Virovitici kod vodeće RK Viro Virovitice.

Konačan rezultat bio je 28:27 a na poluvremenu Požežani su gubili 17:11.

Požežani su u 5. minutu imali vodstvo od 1:3, a domaćin je sredinom prvog dijela imao vodstvo od 11:7.

Posljednjih desetak minuta prvog poluvremena Virovitičani su još povećali prednost da bi na odmor otišli sa 6 pogodaka prednosti.

Rukometaši Požege napravili su seriju od 3:7 u prvih desetak minuta nastavka te su se vratili u utakmicu pri rezultatu 20:18.

Nakon toga se igralo gol za gol.

Sedam minuta prije kraja Virovitica je imala vodstvo od 26:22, ali su naši rukometaši uspjeli smanjiti na 26:25.

Domaćin je ipak uspio doći do pobjede rezultatom 28:27.

Rukometaši Požege odigrali su odličnu utakmicu u kojoj su protiv lidera prvenstva dokazali da su jedna od najboljih ekipa u ligi.

U sljedećem, 18. kolu, u subotu, 28. ožujka, u Grabriku gostuje RK Novska.