Ponedjeljak, 23 Studeni 2015 01:00

Uspješan nastup požeških karataša u Brčkom

BRČKO - Članovi Karate-do kluba Požega nastavili su sa svojom natjecateljskom sezonom.

Proteklog vikenda požeški karataši sudjelovali su na "Kupu nada i prijateljstva Brčko 2015" u Bosni i Hercegovini.

Kup je organizirao Klub borilačkih sportova "Lokomotiva Brčko" i okupio je 10 klubova iz Srbije, Hrvatske i Bosne i Hercegovine.

Sveukupno se natjecalo 124 natjecatelja u kategorijama kate i borbe.

"Natjecateljsku ekipu Karate-do kluba Požega činili su braća Blažević, Damijan i Lovro, Vinković Josip i Ivana i Kristić Valentina.

Njihov rad i trud je i na ovom natjecanju ostao zapažen jer su osvojili medalje u obje discipline.

U kategoriji kata u svojim kategorijama 3 mjesta osvojili su braća Blažević te Ivana Vinković kojoj je ovo bilo prvo natjecanje, 2. mjesto je osvojila Valentina Kristić, a Josip Vinković je u svojoj kategoriji bio prvi i osvojio zlatnu medalju.

U borbama zlatne medalje osvojili su Valentina Kristić i Damijan Blažević, a njegov brat Lovro je u ovoj kategoriji bio treći i osvojio brončanu medalju".

Trener Zdenko Oroz zadovoljan je postignutim rezultatima svojim učenika.