Nedjelja, 29 Studeni 2015 01:00

Požeški karataši uspješni i ovog vikenda

ŠAMAC - Članovi Karate-do kluba Požega ponovno su imali uspješan natjecateljski vikend.

Ekipu koja je sudjelovala na natjecanju „Ujedinjena Karate liga šampiona 2015“ u Šamcu (Bosna i Hercegovina), predstavljali su braća Lovro i Damijan Blažević te Luka Tadić i Valentina Kristić.

Natjecanje je okupilo 12 klubova odnosno 270 natjecatelja. Požeški karataši su ponovno bili uspješni.

U jakoj konkurenciji Damijan Blažević je i u kategoriji kata i u borbama bio treći.

Jedina ženska predstavnica kluba, Valentina Kristić je u katama bila treća, a u borbama gdje je u jakoj konkurenciji, uzastopno imala čak četiri borbe bila je najuspješnija i zasluženo osvojila zlatnu medalju.

Lovro Blažević je osvojio u katama srebro, a u borbama treće mjesto.

Medalju je osvojio i Luka Tadić u borbama gdje je bio drugi, a za jedno mjesto mu je izmakla medalja u katama, te je bio četvrti.

Trener Zdenko Oroz i ovoga puta nije krio zadovoljstvo s uspjehom svoje male, ali uspješne natjecateljske ekipe.

Ovo natjecanje je bilo posebno i zbog seminara koji je bio organiziran prije samog natjecanja kojeg je vodio majstor Ljubomir Tadić, 8 DAN.

Na kraju natjecanja trener Oroz, ali i njegovi učenici, Valentina Kristić i Damijan Blažević su dobili i posebne plakete za posebne zasluge, sportske rezultate i nesebičan doprinos razvoju karate sporta.

Do kraja godine je stanka u natjecanjima, a požeški karataši iskoristit će je za seminar i polaganja u svom klubu.

Pročitano 1876 puta Poslijednja izmjena dana Nedjelja, 29 Studeni 2015 20:04