Ponedjeljak, 15 Veljača 2016 01:00

Požeški džudaši uspješni na Međunarodnim turnirima u BiH i Srbiji

LAKTAŠI / TEMERIN - Proteklog vikenda požeški džudaši sudjelovali su na dva međunarodna turnira u susjednim državama. Jedan je održan u Laktašima kraj Banja Luke (Bosna i Hercegovina) u organizaciji tamošnjeg Judo kluba Laktaši. Na turniru je sudjelovalo oko 650 džudaša iz 33 kluba koji su došli iz 10 zemalja. Za Judo klub Judokan srebrnu medalju osvojila je Dea Pečur, brončanu medalju osvojio je Leo Drašković dok su se zlatnim medaljama okitili Edi Bojčić i Klaudio Pipinić koji je ujedno proglašen i za najboljeg sportaša natjecanja za što je dobio prigodni pehar.

Drugi dio ekipe požeškog kluba natjecao se u isto vrijeme na turniru u vojvođanskom gradu Temerinu koji se nalazi nedaleko od Novog Sada (Srbija). Na turniru je sudjelovalo oko 800 sportaša iz 55 klubova i 12 zemalja. U izuzetno jakoj konkurenciji zlato za požeški klub uzela je malena Angelica Legac koja je u konkurenciji svih natjecatelja primila i pehar za najbolju natjecateljicu turnira. Za ostatak ekipe konkurencija je bila nešto jača te su uz malo peha 5. mjesta osvojili Niko Radić, Šimun Begović, Monika Pavličević i Mislav Mandić.

Pročitano 1945 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 15 Veljača 2016 22:52