Utorak, 03 Listopad 2017 02:00

Džudaši Judokana osvojili 7 medalja na Međunarodnom turniru u Banja Luci

BANJA LUKA - U subotu, 30. rujna u Banja Luci je održan Međunarodni judo turnir „Stevan Marković“ na kojemu je nastupilo 490 natjecatelja iz 39 klubova među kojima je bio i požeški Judo klub ''Judokan''.

Mladi Požežani su ostvarili odlične rezultate. Šimun Begović (-25kg) je osvojio dvije zlatne medalje, u svojoj i starijoj starosnoj skupini. Angelika Legac (-25kg) je također osvojila zlatnu medalju.

Klaudio Pipinić (-25kg) u finalu je izgubio od svog klupskog kolege Šimuna Begovića te je osvajio srebrnu medalju. Sara Alaber (+52kg), Branimir Banko (-50kg) i Veronika Heig (-43kg) su osvojili brončane medalje.

Ovaj put su bez medalje ostali Leon Drašković (-50kg) i Dea Pečur (+52kg). Natjecatelje je vodio njihov trener Dane Milobara.