Srijeda, 07 Ožujak 2018 01:00

Članovi Judokana osvojili 4 medalje na Međunarodnim judo turnirima u Gmundenu (Austrija) i u Samoboru

GMUNDEN / SAMOBOR - Protekog vikenda požeški Judo klub ''Judokan'' je sudjelovao na dva međunarodna turnira u Gmundenu (Austrija) i u Samoboru.

U subotu, 03. ožujka jedan dio ekipe koju je vodila trenerica Ivana Grbeš je sudjelovao na Kupu Samobora. U konkurenciji 551 judaša brončanu medalju su uspjeli osvojiti Veronika Heig i Petar Pečur dok su Lovro Raguž, Dolores Devčić i Branimir Banko ostali bez medalje.

Dan poslije, u nedjelju, 04. ožujka, malo iskusnija ekipa je otputovala u daleki Gmunden gdje su u konkurenciji od više od 1000 natjecatelja uspjeli osvojiti dvije medalje. Srebrnu medalju je osvojia Angelika Legac, a brončanu Iris Šilobodec.

Leon Drašković i Šimun Begović nisu uspjeli doći do medalje iako su ostvarili po dvije pobjede kao ni Antonela Peči koja je imala jednu pobjedu. Dea Pečur je ostala bez plasmana. Ekipu vodio trener Dane Milobara.

Pročitano 1700 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 07 Ožujak 2018 11:55