Ponedjeljak, 14 Siječanj 2019 01:00

Članovi Judokana osvojili 2 medalje na Međunarodnom turniru u Lendavi (Slovenija)

LENDAVA – Proteklog vikenda džudaši Judo kluba Judokan Požega sudjelovali na Međunarodnom judo turniru u Lendavi (Slovenija) i u konkurenciji od 281 natjecatelja iz 46 klubova iz nekoliko država ostvarili dobre rezultate.

Iris Šilobodec je osvojila prvo mjesto i zlatnu medalju, a Leon Drašković je osvojio brončanu medalju. Nadomak medalje s po jednom ostvarenom pobjedom su ostali Šimun Begović i Antonela Peći.

Ovoga puta bez plasmana su ostale Veronika Heig, Anja Krizmanić i Helena Grgić, no s obzirom da su cure tek počele s natjecanjima to je i očekivano i sigurno će u budućnosti doći bolji rezultati. Ekipu je na natjecanje u Lendavu vodio trener Dane Milobara i pomoćna trenerica Monika Pavličević.

Pročitano 1644 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 15 Siječanj 2019 11:07