Ponedjeljak, 05 Srpanj 2021 12:13

Mladi članovi Judo kluba Judokan osvojili 4 medalje na Međunarodnom judo turniru u Doboju

DOBOJ - Mladi članovi požeškog Judo kluba Judokan nastupili su na Međunarodnom judo turniru u Doboju (Bosna i Hercegovina) koji je organizirao tamošnji Džudo klub Ozren.

U konkurenciji 550 judaša iz BiH, Hrvatske, Srbije i Makedonije uspjeli su osvojiti 4 medalje.

Treće mjesto osvojili su Mato Ivčetić (2 pobjede), Mateo Crnković (2 pobjede) i Noa Jogun. Drugo mjesto je osvojila Antonela Peći. Veronika Heig nije uspjela doći do brončane medalje te se zaustavila na korak do nje, na 5 mjestu. Natjecatelje Judokana na turniru je vodio njihov dugogodišnji trener Dane Milobara.

Požeški judaši bili su i više nego zadovoljni i iznenađeni odličnom organizacijom jer je domaćin osigurao sendviče, sokove i grickalice svim natjecateljima i trenerima.

Pročitano 522 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 05 Srpanj 2021 12:33