Srijeda, 08 Prosinac 2021 12:35

Članovi Judokana osvojili dvije medalje na Međunarodnom judo turniru "Sakura kup" u Svetoj Nedelji

SVETA NEDELJA - Članovi Judo kluba Judokan nastupili su u subotu, 04. 12. 2021. na Međunarodnom judo turniru Sakura kup u Svetoj Nedelji. U konkurenciji čak 461 natjecatelja koji su došli iz 31 kluba, Požežani su ostvarili odlične rezultate i osvojili dvije medalje.

Vanesa Sinčić kojoj je ujedno ovo bio i prvi turnir osvojila je brončanu medalju kao i Veronika Heig koja je i na ovom natjecanju pokazala svoj napredak. Antonela Peći i Lucija Tajs su dale sve od sebe ali su ih protivnice zaustavile na korak do medalje te su osvojile odlična peta mjesta.

Valerija Sinčić je također prvi put nastupila na judo turniru, pokazala je hrabost i dobro se borila ali u jakoj konkurenciji nije uspjela osvojiti plasman. Mlade požeške judaše na ovom natjecanju vodio je njihov trener Dane Milobara

Pročitano 603 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 08 Prosinac 2021 12:50