Utorak, 03 Ožujak 2015 01:00

Požeški džudaši prošlog vikenda osvojili 13 medalja

SAMOBOR/ GMUNDEN / TOLMEZZO - Na Međunarodnom turniru "Kup Samobora" koji je u subotu, 28. veljače održan u organizaciji Judo kluba Samobor požeški džudaši ostvarili su odlične rezultate.

Na turniru je nastupilo 580 boraca iz 50 klubova i 10 zemalja.

Požeški Judo klub Judokan je imao 10 natjecatelja u dobnim skupinama od 10 do 18 godina, a njegovi članovi osvojili su ukupno 7 medalja.

U svojim kategorijama prva mjesta i zlatne medalje osvojili su Marta Pamuklić, Monika Pavličević i Bruno Vuković koji je uz prvo mjesto u svojoj kategoriji osvojio i drugo mjesto u starijoj kategoriji.

Treća mjesta osvojili su Rafael Skeledžić, Luka Radić i Filip Mjertan.

U nedjelju, 01. ožujka jedan dio požeških džudaša otišao je na turnir u Austiju a drugi dio u Italiju.

U austrijskom Gmundenu održan je Međunarodni turnir na kojem su zlatne medalje osvojili Marta Pamuklić i Bruno Vuković koji je i u starijoj kategoriji uspio osvojiti prvo mjesto. Treća mjesta i brončane medalje osvojili Filip Mjertan i Leon Drašković.

U talijanskom Tolmezzu na 33. Međunarodnom turniru "Citta di Tolmezzo" na kojem je sudjelovalo oko 1500 džudaša iz 75 klubova i 15 zemalja brončanu medalju za požeški klub osvojio je Rafael Skeledžić.

Pročitano 1802 puta Poslijednja izmjena dana Utorak, 03 Ožujak 2015 10:47