Petak, 06 Ožujak 2015 01:00

Požeški boksači osvojili dva treća mjesta na Prvenstvu Hrvatske

KOPRIVNICA - Prošlog vikenda održano je Prvenstvo Hrvatske u boksu za mlađe seniore na kojem su nastupili i čllanovi požeškog Boksačkog kluba Graciano. Požeški borci ostvarili su dobre rezultate i osvojili dvije brončane medalje.

BK Graciano na prvenstvu je nastupio sa četiri svoja člana.

Valentin Vidović bio je treći u kategoriji do 60 kilograma, a Mihael Jugović je u kategoriji do 69 kilograma također završio na trećem mjestu.

Robert Krpan u kategoriji do 64 kilograma je izgubio borbu od Zagrepčanina Pere Gečevića iako je bio dominantniji u toj borbi. Na kraju je Gečević osvojio prvo mjesto.

Četvrti požeški predstavnik Lovro Kovač u kategoriji do 75 kilograma ostao je bez medalje jer mu se u prvom meču nakon izmjene udaraca otvorila stara ozljeda te je morao predati meč.

U požeškom klubu su bili izrazito ogorčeni na suđenje jer su u spornim situacijama suci bili naklonjeni velikim klubovima.

Požeški boksači na ovom prvenstvu ipak su izgubili borbe samo od najboljih boraca iz najvećih hrvatskih klubova.

Pročitano 1964 puta Poslijednja izmjena dana Petak, 06 Ožujak 2015 11:23