Utorak, 07 Travanj 2015 02:00

Članovi Karate - do kluba Požega osvojili 3 medalje u Tesliću.

TESLIĆ - Članovi Karate-do kluba Požega u subotu, 04. travnja, nastupili su na 5. "Teslić karate Openu 2015" koji je organizirao Karate klub Tigar iz Teslića.

Nastupilo je čak 790 natjecatelja iz 30 klubova. Požeški klub predstavljalo je 4 natjecatelja koji su u jakoj konkurenciji osvojili dvije brončane i jednu srebrnu medalju.

Valentina Kristić osvojila je dva treća mjesta u kategorijama kate i kumite dok je Luka Brus u katama osvojio drugo mjesto.

U borbama nije došao do medalje jer je ispao u četvrtfinalu što je isto odličan rezultat u konkurenciji 40 natjecatelja.

Za Karate - do klub Požega još su nastupili i Damijan Blažević i Paulina Gušterić.

Trener Zdenko Oroz može biti zadovoljan nastupom svojih učenika na ovom jakom turniru.

Pročitano 1978 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 08 Travanj 2015 08:43