Ponedjeljak, 19 Listopad 2015 02:00

Požeške gimnastičarke uspješne u Belom Manastiru

BELI MANASTIR - u subotu, 17. listopada održano je posljednje 4. kolo Kupa u ženskoj sportskoj gimnastici.

Nastupilo je osam klubova iz regije istok, a djevojke iz požeškog Gimnastičkog društva "Sokol" ostvarile su zapažene rezultate.

Kadetkinja C program Lana Majetić osvojila je pojedinačno 2. mjesto i okitila se srebrom.

U C programu mlađih kadetkinja nastupile su još i Ana Miloš, Ana Obradović i Marta Peharda.

Ekipa mlađe juniorke C program ( Tea Čavec, Madlen Majetić, Lara Markanjević, Anja Devčić, Klara Krmpotić, Marija Ljubica Nosić i Lea Klinčić) osvojila je ekipno 3. mjesto a pojedinačno se Madlen Majetić popela na najviše postolje i uzela zlato osvojivši 1. mjesto.

Juniorke C program (Jelena Nigović, Josipa Majetić i Magdalena Černušak) nastupile su u pojedinačnoj konkurenciji, a najbolja je bila Josipa Majetić osvojivši 6. mjesto što joj pruža mogučnost sudjelovanja na Državnom natjecanju.

U B programu nastupile su mlađe juniorke i to Lorena Kukić koja je osvojila 2. mjesto te Antonia Nigović koja je bila četvrta.

Ovim natjecanjem završen je 53. Kup Slavonije i Baranje u ženskoj sportskoj gimnastici.

Do kraja sezone požeške gimnastičarke očekuje još Državno prvenstvo u B i C programu koje se će se održati od 06. do 08. studenog u Rijeci.

Pročitano 3196 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 19 Listopad 2015 11:45