Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 853
Ponedjeljak, 11 Studeni 2013 01:00

DRŽAVNO PRVENSTVO U OGULINU

U Ogulinu je ovog vikenda održano Državno prvenstvo u muškoj i ženskoj sportskoj gimnastici u svim programima A,B,C i u svim kategorijama. Gimnastičko društvo "Sokol" imalo je 10 svojih predstavnika i predstavnica među 450 natjecatelja iz cijele Hrvatske.

B program - kadetkinja Tonka Pavelić osvojila je odlično 11. mjesto  u jakoj konkurenciji
B program - juniorka Andrea Došlić osvojila 13. mjesto
C program - mlađa kadetkinja Antonia Nigović (9 godina) prvi puta na tako velikom natjecanju od 46 predstavnica iz cijele Hrvatske osvojila je 18 mjesto i to kao najbolja pojedinka iz cijele regije Istok.
C program - kadeti ekipno 4. mjesto, najbolji pojedinac Jan Letić kojemu je za 2 desetinke pobjegla medalja
C program - juniori Bruno Devčić 4. mjesto, Leopold Kajan 11. mjesto.

Ovim natjecanjem smo završili sezonu natjecanja 2013. godine te nastavljamo s pripremama i radom za novi natjecateljski ciklus koji započinje već krajem zime 2014 godine.