Nedjelja, 12 Listopad 2014 02:00

Pobjeda KK Požega na otvaranju sezone

POŽEGA - U Grabriku je večeras odigrana derbi utakmica 1. kola A2 Hrvatske košarkaške lige - Istok između KK Požega i KK Borovo. Gosti su aktualni prvaci lige i odlična ekipa te igračima trenera Vladimira Englmana nije bilo nimalo jednostavno doći do prve pobjede. U prve tri četvrtine gosti su imali prednost da bi u posljednjoj četvrtini Požežani okrenuli rezultat i ostvarili pobjedu rezultatom 80:77. Nakon prve četvrtine Borovo je vodilo 14:24, na poluvremenu je rezultat bio 28:39 a nakon treće četvrtine gosti su i dalje imali prednost od šest koševa, 48:54. U posljednjoj četvrtini domaći košarkaši su igrali kao u transu i postigli čak 32 koša. Najbolji pojedinci kod Požežana bili su Pezer sa 23 postignuta koša i Ćališ sa 21 košem.

Pročitano 1968 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 13 Listopad 2014 20:42