Ponedjeljak, 16 Studeni 2015 01:00

Pobjeda Plamenih u Zaprešiću

ZAPREŠIĆ - Košarkašice ŽKK Plamen Požega u subotu su lako svladale ŽKK Jabuku Zaprešić u 5. kolu A2 Hrvatske ženske košarkaške lige (skupina A).

Plamene su pobijedile s 36 koševa razlike a na poluvremenu su imale 12 poena prednosti (24:36).

Za razliku od prošle dvije utakmice protiv Podravca i Vindija kada su slabo odigrale prve dvije četvrtine sada su igračice trenera Valdimira Englmana od samog početka utakmice počele stvarati razliku što ih je dovelo do uvjerljive pobjede.

Plamen Požega je trenutno drugi na ljestvici sa 7 osvojenih bodova. Vodeća Mursa ima bod više.

U ostalim utakmicama 5. kola postignuti su sljedeći rezultati : Mursa (Osijek) - Brod (Slavonski Brod) 110:37, Radost (Čakovec) - Podravac (Virje) 41:70 i Koprivnica - Folka Borovje (Zagreb) 79:66. U 5. kolu slobodan je bio Vindi (Varaždin).

U 6. kolu Požežanke dočekuju ŽKK Radost (Čakovec) koja je pretposljednja, osma na ljestvici. Utakmica se igra u subotu, 21. studenog s početkom u 18,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

U ostalim susretima 6. kola sastaju se Folka Borovje - Mursa, Podravac - Koprivnica i Vindi - Jabuka Zaprešić. Slobodan je Brod.

ŽKK JABUKA ZAPREŠIĆ - ŽKK PLAMEN POŽEGA 44:80 (12:15,12:21, 8:22, 12:22)

JABUKA ZAPREŠIĆ - Stela Galušić 14, Iva Dobrić 9, Matea Vuković 6, Karla Zadro 4, Jelena Pevec 3, Ružica Kovač 2, Iva Majić 2, Nikolina Pajić 2, Ana Kovačić, Petra Kamber

PLAMEN POŽEGA - Laura Bašić 16, Petra Lovrić 15, Martina Lovrić 14, Ana Vojtulek 12, Lorena Soldo 8, Lana Hrmić 7, Martina Pandža-Brnić 6, Martina Berger, Mihaela Devčić, Maja Trnokop, Teodora Sakoman

Pročitano 2251 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 16 Studeni 2015 12:48