Srijeda, 20 Rujan 2017 02:00

Košarkaši Požege poraženi na gostovanju kod KK Vinkovci u polufinalu Kupa Krešimira Ćosića za regiju Istok

VINKOVCI - Košarkaši Požege jučer su poraženi u Vinkovcima od istoimenog domaćina rezultatom 86:57 u utakmici polufinala Kupa Krešimira Ćosića za regiju Istok. Domaćin je kontrolirao prvih deset minuta, a ponajviše zahvaljujući iskusnom Krešimiru Hercegu Požežani su na poluvrijeme otišli s dva poena prednosti (36:38).

U nastavku gosti nisu mogli parirati raspoloženim Vinkovčanima i pitanje pobjednika odlučeno je prije posljednje četvrtine. Odličnu utakmicu je odigrao trener/igrač Stjepan Pezer koji je postigao 24 poena. Double double imao je Ivan Jukić (15p, 10sk), a dvoznamenkasti učinak ostvarili su još Tomislav Popović (15) i Bruno Ćorić (10).

U sastavu Požege najbolji učinak imao je Luka Grgurić (19). U finalu će igrati KK Vinkovci i KK Đakovo, a pobjednik  će igrati protiv pobjednika Kupa regije Sjever.

KK VINKOVCI - KK POŽEGA 86:57(18:13, 18:25, 28:5, 22:14)

KK Vinkovci - Stjepan Pezer 24, Tomislav Popović 15, Ivan Jukić 15, Bruno Ćorić 10, Ivan Ostović 9, Vid Tominac 5, Adam Vuić 4, Filip Panić 2, Nikola Augustinović 2, Ante Šibenik 0, Karlo Ramljak 0, David Dujmović 0.

KK Požega-  Luka Grgurić 19, Krešimir Herceg 14, Goran Benić 4, Eugen Bagarić 4, Domagoj Lovrić 4, Fabijan Ereiz 4, Sven Abramović 4, Martin Bušić 2, Josip Novak 2, Oliver Pudić 0.

Pročitano 2501 puta Poslijednja izmjena dana Srijeda, 20 Rujan 2017 09:37