Nedjelja, 23 Studeni 2014 01:00

Košarkaši Požege svladali i Viroviticu

POŽEGA - Košarkaši Požege večeras su u Grabriku sa čak 33 koša razlike svladali KK Viroviticu u 7. kolu A2 Hrvatske košarkaške lige - Istok. Konačan rezultat bio je 102:69  za Požežane koji su bili bolji u svim četvrtinama utakmice (20:14, 26:15, 28:19, 28:21). U Grabriku se okupilo stotinjak ljubitelja košarke a posebno glasni bili su kadeti i juniori KK Požega koji su na istočnoj tribini navijali za svoj klub. Već na poluvremenu domaći košarkaši imali su visoko vodstvo od 46:29 a do kraja utakmice razlika se samo povećavala iako je trener Vladimir Englman dao svim igračima određenu minutažu u ovoj utakmici te je u drugom dijelu utakmice odmorio svoju prvu petorku. Najbolji strijelac lige Ante Ćališ ponovno je bio briljantan te je postigao 26 koševa. Drugi strijelac kod Požežana bio je Pezer sa 21 košem a imao je i 8 asistencija. Mladi Martin Bušić postigao je 20 koševa a uspio je i oduzeti 7 lopti gostima iz Virovitice. KK Požega u 7. kola ima maksimalan učinak od sedam pobjeda u sedam utakmica. Požežani su sjajno otvorili sezonu sa četiri domaće pobjede na svom parketu u Grabriku (Borovo, Županja, Vinkovci, Virovitica) i tri gostujuće pobjede (Vukovar, Oriolik, Đakovo). U 8. kolu požeški košarkaši ponovno igraju u Grabriku a ugostiti će KK Olimp (Osijek). Utakmica se igra u nedjelju, 30. studenog s početkom u 19,00 sati.

Pročitano 1904 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 24 Studeni 2014 13:27