Ponedjeljak, 26 Veljača 2018 01:00

ŽKK Plamen Požega pobijedio u gostima ŽKK Podravac (Virje) u 17. kolu 1. Hrvatske ženske košarkaške lige

VIRJE - Igračice Ženskog košarkaškog kluba Plamen Požega u 17. kolu 1. Hrvatske ženske košarkaške lige su gostovali u Virju gdje su pobijedile domaći Podravac Gigant s 11 poena razlike (52:63).

Na poluvremenu su domaće košarkašice imale prednost od 6 poena razleik (26:20) ali su Požežanke bolje odigrale u nastavku, a pogotovo u posljednjoj četvrtini te su tako ostvarile važnu pobjedu. Petra Lovrić postigla je 14 koševa dok su Martina Lovrić i Lana Hrmić dodale svaka po 11 poena.

Požeške košarkašice su ovom pobjedom sa devetog došle na osmo mjesto ljestvice sa 20 bodova (5 pobjeda, 10 poraza). U sljedećem, 18. kolu Plamene dočekuju ŽKK Pula Črnja Tours. Utakmica se igra u subotu, 03. ožujka 2018. s početkom u 17,00 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

Podravac Gigant – Plamen Požega 52:63 (20:15, 6:5, 17:20, 9:23)

Podravac Gigant: Senjan 0, V. Šimunić 17, Hrastić 6, P. Šimunić 11, Ćurić 10, Krstanović -, Mihalić 2, Dan. Bukovčan 2, Dij. Bukovčan 4, Kapitanić -, Triplat -, Cik -. Trener: Ivica Molnar

Plamen Požega: M.Lovrić 11, P. Lovrić 14, Šegota 0, Bašić 6, Devčić -, Lana Hrmić 11, K. Soldo 12, Lea Hrmić 2, Pandža Brnić 2, B. Soldo -, Berger -, Halimic 5. Trener: Vladimir Englman

Pročitano 1540 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 26 Veljača 2018 09:46